Menu

Charming Lady Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Charming Lady Luck

Hrací Automat Charming Lady Luck Online ZdarmaJedná se o velmi zábavný výherní automat zdarma, který vytvořila společnost 1×2 gaming. Automat má nejen jedinečný a vybraný styl, ale i velmi štědrý systém výher. Pokud chcete vyzkoušet vaše štěstí v některém výherním automatu zdarma, pak neváhejte a zahrajte si právě tento automat. Všechny jeho symboly jsou naprosto okouzlující. Narazíte na koňskou podkovu, zlatou minci, berušku a dokonce i na čtyřlístek. Všechny tyto symboly vám vyplatí vysoké výhry.

Hrací Automat Charming Lady Luck Online Zdarma

 

Pozadí této hry je naprosto úžasné. Po pravdě je taková celá grafická stránka včetně animací a zvukových efektů a nedá se vůbec srovnat s ostatními automaty. V tomto výherním automatu narazíte také na symboly hracích karet. Celkově je tu 6 karetních symbolů a 4 tematické symboly. V průběhu hry zjistíte, že většina výherních kombinací je tvořena právě symboly hracích karet, které vám poskytují nižší výhry. Vyšší výhry jsou spojeny s tematickými symboly a tím nejhodnotnějším symbolem je symbol čtyřlístku, který vám může vyplatit až 750x vaši původní sázku. Tento Automat je variací velice populární Novomatic hry Lucky Lady´s Charm.

Válce a Symboly Automatu

Tento online výherní automat má pro vás připravených 5 válců s 9 výherními liniemi, které vám nabídnou nonstop zábavu a spoustu šťastných výher. Průběh hry je velmi jednoduchý a můžete klidně použít i tlačítko automatické hry. Pro ozvláštnění hry je zde přítomen wild symbol, který má podobu samotné paní Štěstěny a scatter symbol. Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní běžné hrací symboly a scatter symbol aktivuje bonusové kolo se spiny zdarma. Abyste mohli aktivovat spiny zdarma, Stačí na jedné výherní linii zobrazit alespoň tři scatter symboly a těšit se můžete na bonusové kolo, které může klidně trvat i 25 minut.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti