Menu

Roboslots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Roboslots

Roboslots Automat Online ZdarmaJedná se o velmi pohodový výherní automat zdarma. Jeho příběh je ve srovnání s ostatními automaty poněkud odlišný a velmi zajímavý. Budete mít šanci prodávat roboty a řeknu vám, že při takové poptávce budete opravdu placeni zlatem. Mimo to můžete také dosáhnout na bonusy, jako jsou třeba spiny zdarma růžového robota, bonusové kolo robota Uni-Cycle a bonusoví wild roboti. Vše ale záleží na tom, jak si jako obchodní zástupce povedete. V tomto výherním automatu zdarma narazíte na vše zmíněné a mnohem více.

Roboslots Automat Online Zdarma

 

Samotná hra je velmi jednoduchá. Celková nabídka je tak široká, že si tento výherní automat mohou užít opravdu všichni hráči. Například máte 375 možností sázek, které si můžete nastavit před každým zatočením válci. Design tohoto výherního automatu zdarma je také naprosto úchvatný. Žádný z prvků grafiky, animace ani systému odměňování vás nezklame. Setkáte se se spoustou krásných, pestrobarevných robotů, kteří vám budou rozhodně připadat velmi zajímaví. Mimo to má tento skvělý výherní automat i symboly písmen, které jsou ale oproti symbolům robotů méně hodnotné. Tím nejhodnotnějším symbolem je bílý robot, který vám může vyplatit až 2000x vaši původní sázku. Mimo bílého robota naleznete ještě robota zeleného, černého, modrého a červeného a každý z nich vám přinese odlišnou výplatu. Růžový robot je vaším klíčem ke spinům zdarma, které může obsahovat až 25 bonusových kol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti