Menu

Alice and the Red Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alice and the Red Queen

Automat Alice and the Red Queen Online ZdarmaLewis Carroll je jedním z nejlepších autorů pohádek a tento jedinečný výherní automat zdarma je inspirován ne jednou, ale hned dvěma jeho pohádkami, Alenka v říši divů a Alenka v říši divů za zrcadlem. Adaptace těchto nádherných pohádek do formy výherního automatu zdarma byla provedena naprosto dokonale. Tvůrce výherních automatů, společnost 1×2 gaming, vybral pro tento automat pouze ty nejzábavnější prvky z těchto pohádek.

Automat Alice and the Red Queen Online Zdarma

 

Jsou zde zahrnuty všechny slavné postavy, jako je například Kloboučník a Šklíba a nabídnou vám v tomto hracím automatu zdarma nejen zábavu, ale i spoustu výher. Tento pohodový výherní automat obsahuje také úžasné spiny zdarma, které jsou naplněné ještě úžasnějšími výhrami. Automat má celkem 5 válců s 25 výherními liniemi, které jsou pokryty spoustou speciálních funkcí. Můžete si nastavit, zda chcete hrát s nižším počtem výherních linií, to ale také sníží zábavnost celého automatu. Způsob vyplácení výher je extrémně jednoduchý. Výhry získáte za spojení alespoň tří stejných symbolů na jedné výherní linii, počínaje válcem nejvíce vlevo. Abyste si hraní tohoto online výherního automatu pořádně užili, nepotřebujete téměř žádné předchozí zkušenosti s hraním výherních automatů. K dispozici vám je dokonce i verze zdarma, takže si můžete tento automat v klidu vyzkoušet. Tento výherní automat vám vyplatí podstatně vysokou hlavní cenu v hodnotě 750násobku vaší sázky. Stačí na jedné výherní linii zobrazit pět symbolů Alenky. Mimo ní můžete v tomto automatu narazit na symboly červené královny, koláčku sněz mě a láhve vypij mě, které také nabízí vysoké výplaty. Čeká na vás i bílý králík, mravenec a Tydlidum. Když je dokážete seřadit ve správném pořadí, tak vám přinesou skvělé výhry. Nechybí zde ani wild a scatter symboly. Scatter symbol je navíc vaším klíčem ke spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti