Menu

Mamma Mia

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mamma Mia

Mamma Mia Online Automat ZdarmaVýherní automat Mama Mia 2D zdarma vám dá bezplatnou jízdenku na návštěvu Itálie, při které budete moci vyhrát skvělé ceny. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny společnosti 1×2 gaming a stejně jako všechny jejich poslední hry si i tato získala velkou popularitu za rekordně krátký čas.

Mamma Mia Online Automat Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu si budete moci vychutnat některé z těch nejslavnějších italských artefaktů, jako jsou třeba boloňské špagety, Mona Lisa, design, skútry, sochy a v neposlední řadě i nádherné italské ženy. Na druhou stranu vás čekají také překrásné výhry, které mohou dosáhnout až závratných hodnot. Tento senzační výherní automat zdarma obsahuje sérii bonusových funkcí, které obsahují spiny zdarma a wild Ferrari. Před každým zatočením si můžete nastavit jednu z 875 možností sázek. Právě toto množství sázek umožňuje, aby si tento výherní automat užilo co nejvíce hráčů, bez ohledu na jejich zkušenosti nebo výši herního rozpočtu. Celkový design tohoto automatu je poměrně nižší kvality, ale i tak je docela dobrý. Díky vysoce zábavnému prostředí tohoto výherního automatu zdarma si toho ale stěží všimnete.

Symboly automatu

V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká široká škála symbolů, což je skvělé. Čím více symbolů, tím více možností na získání výher. Narazíte na symboly písmen, které vám přinesou poměrně nižší výhry a tematické symboly, které vyplácí výhry opravdu vysoké. K získání výhry potřebujete spojit alespoň tři stejné symboly na aktivní výherní linii. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je symbol sochy, který vám vyplatí 750x vaši původní sázku. Symbol sochy následuje symbol nádherné italské ženy, která vám přinese 500x vaši původní sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti