Menu

Piggy Bank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Piggy Bank

Free Piggy Bank Slot OnlinePiggy Bank je jeden z těch nejsrandovnějších výherních automatů zdarma, na který můžete na trhu s hracími automaty narazit. V tomto skvělém výherním automatu zdarma budete mít šanci setkat se s těmi nejpodivnějšími lupiči na světě, s prasátky. A nejde o jen tak obyčejné lupiče, jsou to přímo bankovní lupiči. Mimo prasečí lupiče obsahuje tento výherní automat i prasečí policajty a další prasečí postavy. Tento výherní automat je navržen velmi dobře a za jeho vznik patří dík společnosti 1×2 gaming. Od samotného počátku hry se budete s těmito srandovními prasátky skvěle bavit. Celkové rozvržení výherního automatu obsahuje 5 válců a pouze 9 výherních linií. Nejedná se tak o jeden z těch komplikovaných výherních automatů se spoustou pravidel. Počet výherních linií si navíc můžete nastavit podle sebe, od 1 do 9. Hodnota a počet vsazených mincí jsou také naprosto na vás. Nastavení můžete změnit vždy na počátku každého kola. Tento výherní automat má navíc svoji verzi zdarma, ve které si můžete hru vyzkoušet před vsazením opravdových peněz. Počet výherních linií se vám možná může zdát poněkud nízký, ale výherní kombinace jsou zde naopak velmi časté. Výhry můžete získat dokonce i za výherní kombinace tvořené pouze dvěma symboly.

Výherní Automat Piggy Bank Online Zdarma

 

Jak již bylo zmíněno, většina symbolů v tomto výherním automatu zdarma jsou prasata nebo jsou s prasaty spojena. Tím nejhodnotnějším symbolem je plakát Hledá se, který vám vyplatí až 750 vaši původní sázku. Dalším hodnotným symbolem není prase, ale sejf. Za ten získáte až 500x vaši původní sázku. Ve hře také narazíte na wild symbol v podobě prasečí banky. Tou nejdůležitější bonusovou funkcí jsou ale bonusové spiny zdarma, které můžete aktivovat pomocí scatter symbolů. Můžete získat až 15 spinů zdarma, během nichž budou všechny vaše výhry zdvojnásobeny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti