Menu

Celebrity Jungle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Celebrity Jungle

Hrací Automat Celebrity Jungle Online ZdarmaVýherní automat Celebrity in the Jungleje inspirován stejnojmennou reality show. Tento výherní automat zdarma je dokonce naprosto stejně úspěšný, jako samotná show. Vytvoření opravdu dobrého výherního automatu zdarma inspirovaného reality show je velkou výzvou. Společnost 1×2 gaming se k této výzvě postavila čelem a musíme uznat, že ji vyhrála na plné čáře. Celebrity in the Jungle je video automatem s 5 válci a 25 výherními liniemi, což je velmi běžný formát nynějších výherních automatů. Pokud jste se s tímto formátem již setkali, pak pro vás bude hraní na tomto výherním automatu a získání fantastických výher velmi snadné.

Hrací Automat Celebrity Jungle Online Zdarma

 

V této reality show se některé slavné osobnosti odstěhovali do divočiny a cílem bylo ukázat, jak jsou schopni přežít bez moderních vymožeností. Tento výherní automat obsah reality show skvěle vyjadřuje pomocí odpovídající grafické stránky, animací a symbolů. Na pozadí této velmi pestře barevné automatové hry je vyobrazena masivní džungle. Symboly jsou ve stylu kreslených postaviček a rozhodně vás pobaví a přinesou vám nádherné výhry. Tento úžasný online výherní automat obsahuje hned dva druhy symbolů. Prvním z nich jsou symboly hracích karet od 10 až po eso. Tyto symboly vám nepřinesou závratné výhry, ale výhry dostatečné abyste se udržovali ve hře. Ostatní symboly jsou spojeny s tématem a nabídnou vám výrazně vyšší a lepší ceny.

Vlatní průběh hry na automatu

Samotné sázení je pak velmi jednoduché. Stačí používat tlačítka + a – a nastavit hodnotu vaší sázky, ještě před stisknutím tlačítka Spin. Zbytek hry už probíhá naprosto automaticky, jediné, co musíte udělat, je trpělivě čekat na výherní kombinace.Výše vašich výher bude záležet na dvou faktorech. Prvním z nich jsou symboly, které tvoří výherní linii a druhým je vsazená částka. Pokud tedy chcete vyhrát vysoké částky, musíte také vysoké částky vsadit, i když je to trochu riskantní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti