Menu

Halloween Witch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Halloween Witch

Automat Halloween Witch Online ZdarmaVýherní automat Halloween Witch je novým výherním automatem, ve kterém si hráči mohou otestovat svoji odvahu a postavit se těm nejtemnějším hrozbám. Na konci budou za své odvážné činy spravedlivě odměněni. Automat totiž hráčům nabízí strašidelné zážitky, které jim ale přinesou také spoustu nádherných výher. Na jednotlivé výhry při tom není vůbec těžké dosáhnout. Máte k tomu k dispozici hned 1024 způsobů a 5 válců.

Automat Halloween Witch Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma je kompletním balíčkem plným pohodových bonusových funkcí, jako jsou například jednotlivé re-spiny, spiny zdarma a dvojnásobné výhry. Zapomenout se nemůže ani na čarodějnou bonusovou hru.

Halloween není pouze svátkem převleků. V tomto případě jde o točení válci a o tom mít možnost změnit se v opravdového boháče. Celý tento výherní automat není pouze o strachu a o teroru. Jeho symboly byly totiž navrženy v kreslené formě s mírně dětinským nádechem. Symboly byly poté převedeny do 3D formátu a připomínají tak slavné filmy. Těšte se na tyto strašidelné symboly, které vás budou po celou dobu hraní skvěle bavit.

Herní symboly

Prostředím výherního automatu Halloween Witch je krypta. Narazíte i na děsivého ducha, upíra, odpudivou zombii a slizkou černou kočku. Na válcích nemůže chybět ani samotná čarodějnice, po které se celý tento výherní automat jmenuje. Čarodějnice na rozdíl od ostatních symbolů vypadá pěkně, ale pozor. Drží ve své moci jedovaté lektvary, které může kdykoli použít. Tak neváhejte, protože tyto strašidelně štědré válce čekají pouze a jen na vás.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti