Menu

Fortune Lions Playtech

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Lions Playtech

Fortune Lions Playtech Automat Online ZdarmaVýherní automat Fortune Lions pochází z dílny společnosti Playtech a nese se v duchu asijské kultury. Připravte se proto na tradiční orientální symboly, jako jsou jadeitové sochy, zlaté mísy a na spoustu nezpracovaného zlata. Celý tento výherní automat zdarma je umístěn do stavení podobné pagodě s třešňovými stromy na pozadí. Automat vám možná na první pohled bude připadat naprosto běžně a tradičně, ale na druhou stranu vypadá velmi pěkně a jistě přiláká hráče z celého světa.

Fortune Lions Playtech Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a dosahuje velmi vysoké kvality, což ostatně většina hráčů od výherních automatů společnosti Playtech očekává. Tou největší výhodou tohoto výherního automatu je funkce re-spinů, při které můžete využít i expandující wild symboly a výrazně tak vylepšit své výherní kombinace. Scatter symbol vás také přivede k velmi hodnotným výhrám. V tomto případě musíte ale scatter symboly umístit na ty správné válce.

Herní obrazovka tohoto automatu je obklopena červenou barvou. Všechny hlavní prvky jsou červené a doplněny jsou jen růžovou barvou použitou na třešňové květy na pozadí. Jednotlivé symboly kombinují většinou červenou a zlatou barvu, ale nachází se zde i zelené, modré nebo fialové detaily.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují symboly hracích karet v hodnotě od kluka až po eso. Tyto symboly byly sladěny s tématem tak, aby do hry perfektně zapadaly. Mezi speciální symboly patří zlatá mísa, zlatá unce, jadeitová socha lva, tradiční čínské prvky a zlaté mince. Scatter symbolem jsou zlaté dveře. Za pět těchto symbolů získáte tu nejvyšší výhru v hodnotě 100x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti