Menu

Gold Trophy 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold Trophy 2

Automat Gold Trophy Online ZdarmaNyní již existuje upravená verze této hry se jménem Gold Trophy 2 a i když tato novější verze obsahuje zlepšenou grafiku, pořád máte důvod vyzkoušet i její originál od Play’N’Go. Pro začátek je zde speciální bonusová hra slepého výběru z cen (kde si vybíráte výherní šek), která není obsažena ve zmíněném pokračování. Také zde máte šanci na získání více výherních kombinací, protože tento výherní automat má 9 výherních linií namísto pěti, které jsou použité v jeho novější verzi. Spojte dříve zmíněné s výborným průběhem hry, který můžete najít u všech výherních automatů od Play’N’Go a dohromady dostanete (retro) hru, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Automat Gold Trophy Online Zdarma

 

Přiznáváme, že použité prvky grafiky vypadají dost zastarale. Hranatý a plochý design byl typický pro časy před rozšířením programů Ilustrator a Photoshop. Všechny symboly jsou v golfovém stylu. Green, hole chystající se na odpal, golfový vozík a golfový míček sdílejí válce se symboly hracích karet, které jsou také vyobrazeny v golfovém stylu. Zvuková stránka je kombinací počítačového zvuku výherního automatu a zvuků souvisejících s golfem, které pravděpodobně pocházejí z nějaké video hry. Během bonusové volné hry se tempo hudby ještě zrychlí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti