Menu

Pharaohs Bingo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaohs Bingo

Bingo Hra Pharaohs Bingo Online ZdarmaKdyž jde o výherní automaty zdarma, tak starověký Egypt je snad jedno z nejoblíbenějších témat jak hráčů, tak vývojářů. V automatu Pharaoh’s Bingo je to jasně vidět. Pokud právě hledáte jednoduchou hru s nějakým tím zvratem, pak je tento bingo automat pro vás ten pravý. Cílem hry je najít všech 33 míčků, ale tento automat není pouze o jejich losování a při vašem snažení na vyplnění pyramidy v rekordním čase zažijete spoustu další akční zábavy. Ovládání této hry není vůbec složité.

Bingo Hra Pharaohs Bingo Online Zdarma

 

Procento návratnosti hráči je zde 91 %. Ano, je to ve srovnání s jinými hrami na stránkách Quasar Gaming poměrně málo. Na druhou stranu, pokud jste zvyklí hrát placené výherní automaty odlišné od binga, pak vás můžeme ujistit, že tento automat má s klasickými výherními automaty více společného, než si umíte představit. Váš zůstatek je zobrazen na horním okraji obrazovky a udává, jakou částku máte pro pokračování ve hře spolu se všemi získanými výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti