Menu

The Alchemist

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Alchemist

Výherní Automat The Alchemist Online ZdarmaMáte rádi příběhy plné bláznivých mužů s plnovousem, kteří tráví celé dny nad mícháním kouzelných lektvarů? Pokud ano, tak se vám pravděpodobně zalíbí online automat zdarma The Alchemist. Jak název napovídá, tak v tomto automatu se na pěti válcích a dvaceti výherních linií potkáte s alchymistou, jejichž umění známe z pohádek. Zpracování tohoto automatu se nese v duchu jednoduchosti a cílí na hráče, kteří ocení trochu retro styl.

Výherní Automat The Alchemist Online Zdarma

 

Přesto ovšem nechybí různé variace symbolů, na kterých uvidíte například i draka nebo moudrou sovu, a automat není ochuzen ani o animace. Mezi zpestřující prvky patří scatter symboly, které zde nahrazují všechny ostatní symboly, ale také vás mohou dostat do bonusové hry. Zapomenout nesmíme ani na gamble mód, který také mnozí ocení. U automatu zdarma The Alchemist se tedy i přes staromódní zpracování určitě nudit nebudete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti