Menu

Quest For Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Quest For Gold

Výherní Automat Quest For Gold Zdarma OnlineVýherní automat Quest for Gold se pyšní ostrou grafikou a nabízí impozantní výherní kombinace, které můžete doplňovat i wild symboly. Symbol mapy vedoucí k pokladu vám otevře dveře bonusové hry. Za 3 mapy získáte 10 spinů zdarma, 4 mapy znamenají 12 spinů zdarma a za pět map budete odměněni hned 15 spiny zdarma. Tento výherní automat ale také obsahuje jedinečnou hazardní hru zlaté pyramidy. Celkem se můžete bavit na 5 válcích s 20 výherními liniemi a nejvyšší výhra na vás čeká za zobrazení 5 wild symbolů na jedné aktivní výherní linii. Můžete také vyzkoušet podobné výherní automaty od společnosti Novomatic, například Aztec Tresure a Just Jewels.

Výherní Automat Quest For Gold Zdarma Online

 

Tento výherní automat od společnosti Novomatic ukrývá jedno napínavé bonusové kolo, které skrývá opravdu masivní výhry. Zahrát si ho můžete klidně i v režimu automatické hry. Celkově vzato je výherní automat Quest for Gold bohatý na skvělé zvukové efekty a parádní animace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti