Menu

Volcanic Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Volcanic Cash

Hrací Automat Volcanic Cash Zdarma OnlineJe asi naprosto jasné, že téma výherního automatu Volcanic Cash bylo inspirováno legendární kreslenou rodinkou Flintstoneových. Pokud tedy hledáte zábavu s rychlým tempem a skvělou grafikou, pak je tento výherní automat zdarma určen právě pro vás. Není snad naprosto vzrušující představa, že můžete vydělat úplné jmění v prehistorické době pouze roztočením pár válců nebo jednoduchým spuštěním automatické hry? Dobrodružnost automatu přidává i obrovská sopka, která se nachází pouze kousek od vás spolu s velkým dinosaurem. S touto hrou máte jistotu, že si hraní opravdu užijete a získáte z tohoto pravěkého světa sopečných erupcí naprosté maximum.

Hrací Automat Volcanic Cash Zdarma Online

 

Co se týče nastavení výherního automatu, tak se možná nejedná o vaši nejoblíbenější aktivitu. Můžete ale zůstat v klidu, nastavení automatu Volcanic Cash je opravdu jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je nastavit hodnotu mincí a počet vsazených mincí na každou linii. Ovládací tlačítka + a – naleznete hned pod válci. Celková sázka na jedno zatočení se pak vypočítá jako násobek těchto dvou hodnot s počtem výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti