Menu

Book Of Maya

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Book Of Maya

Výherní Automat Book Of Maya Online ZdarmaSamotný název tohoto výherního automatu, Book of Maya, vám může navodit několik scénářů. Pokud jste milovníkem starověkých záhad, pak si tuto hru zamilujete. Book of Maya je výherním automatem zdarma od společnosti Novomatic, který vám přináší šanci zahrát si v období starých Mayů. Hra a celé její provedení se točí kolem tohoto tématu a můžete se zde setkat s různými Mayskými postavami. Celkově se jedná o velmi zábavnou hru. Na Quasar Gaming si také můžete zahrát i jiné hry s podobným tématem jako Blue heart a Bloody Love.

Výherní Automat Book Of Maya Online Zdarma

 

Výherní automat Book of Maya má 5 válců a 15 symbolů, které se objevují na třech řádcích. Ve hře můžete aktivovat až 10 výherních linií a na každé z nich je možné získat výhry za maximální sázky. Vyhrát zde můžete také extra zatočení zdarma a prodloužit si tak vaši hru. Celkově se jedná o velmi dobrou hru, která nabízí dostatečné množství výplat. Spojení tohoto tématu s doprovodnou hudbou a danou úrovní návratnosti k hráči vytvořilo opravdu velmi hratelný výherní automat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti