Menu

Clockwork Oranges

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Clockwork Oranges

Hrací Automat Clockwork Oranges Online ZdarmaChcete-li si zahrát zajímavý výherní automat s jedinečným tématem, pak rozhodně vyzkoušejte Clockwork Oranges. Tato hra od společnosti Empire Games Limited Company je opravdu unikátní. Je jasné, že podstatnější jsou herní symboly, ale pozadí hry by mohlo být lákavější. Po celkové stránce nicméně tento výherní automat nevypadá špatně a také proto na něm vydržíte hrát celé hodiny. Tento výherní automat je podobný dalším hrám jako Captain Venture and Boto Bingo.

Hrací Automat Clockwork Oranges Online Zdarma

 

Výherní automat Clockwork Oranges obsahuje bonusovou funkci ve formě zábavného bonusového kola, které vám může přinést pár skvělých výher. Nevýhodou ale je nižší procento návratnosti k hráči, které činí pouhých 95,07 %. Při hraní si tak musíte více hlídat váš rozpočet. Když však volná zatočení a bonusové hry lehce zvládnete, můžete se těšit na velké výhry. Velkým plusem tohoto výherního automatu je jeho téma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti