Menu

Crazy Cactus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crazy Cactus

Bingo Crazy Cactus Zdarma OnlineCrazy Cactus je opravdu jedinečným výherním automatem zdarma. Tato hra má svoji vlastní osobnost, je prostě další originální hrou od společnosti Novomatic. Crazy Cactus má svoje vlastní pravidla a hned na začátku si můžete všimnout, že vypadá poněkud jinak, než je u výherních automatů běžné. Takže byste se před začátkem hraní asi měli naučit pár věcí. I když se jedná o výherní automat, Crazy Cactus se žádné hře z výherních automatů nepodobá. Zřejmě nenajdete žádnou podobnou hru, ale i tak můžete zkusit další hry od společnosti Novomatic jako například Columbus Deluxe a Columbus Classic.

Bingo Crazy Cactus Zdarma Online

 

Tato hra má jihoamerická pravidla, takže pokud jsou vám známá, určitě se vám bude líbit. Hra obsahuje devadesát míčků s čísly, které jsou na výherním automatu náhodně rozmístěny. Po škrtnutí patnácti čísel budou jednotlivá hrací pole o velikosti 3×5 vyhodnocena a budou vám vyplaceny vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti