Menu

Rainbow King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rainbow King

Hrací Automat Rainbow King Online ZdarmaRainbow King se jeví jako barevný hrací automat. Naprosto stejně jako automat Rainbow Queen, ale obráceně. Automat obsahuje pár klasických funkcí a celý je založen na tématu krále a jeho hradu. Když se král objeví na válcích poprvé, není skoro k poznání, protože jeho obličej má tvar rotundy a zakrývá celý symbol. Nicméně když se objeví na válcích, tak je to rozhodně pozitivní, protože to znamená více peněz pro vás. Rainbow King je jednoduchý automat s tradičními funkcemi a ničím neobvyklým. Jeho jednoduché funkce mu ale právě dodávají na jedinečnosti a tradiční hráči si jistě tento automat oblíbí.

Hrací Automat Rainbow King Online Zdarma

 

Tento automat si můžete zahrát již s pouhými 20 centy. Také si můžete vybrat 20 hracích linií. Jackpot ve výši 500 mincí se může zdát trošku málo, ale to vše je vykompenzováno 3 bonusovými funkcemi. Bonusová mini hra začne tak, že vás zavede do hradu a vyzve vás ke zvolení z nabídnutých karet pro odhalení vaší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti