Menu

Rainbow Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rainbow Reels

Rainbow Reels Online Výherní Automat ZdarmaRainbow Reels je výherním automatem s 20 výherními liniemi, který zpracovává opravdu běžné téma. Snad každá společnost vyvíjející online hry má jednu s tématem duhy, už jen proto, že vypadají krásně barevně a zářivě. Ani společnost Novomatic není výjimkou. Nicméně automat Rainbow Reels se nepodobá ostatním duhovým automatům, na které jste mohli narazit. Neobsahuje totiž žádného krále, ani žádnou královnu. Celý automat je krásně barevný a je dostupný také jako online automat zdarma. Zkušební hra však trvá pouze omezenou dobu, poté si můžete užít hraní na tomto automatu za skutečné peníze.

Rainbow Reels Online Výherní Automat Zdarma

 

Automat Rainbow Reels má 20 výherních linií, na které můžete vsadit již od 0,02 centů. Sázky na linie si můžete nastavit podle sebe, jak je to u automatů od Novomatic běžné. Tento automat také obsahuje funkci automatické hry, takže když se unavíte, můžete ji klidně použít. Doprovodnou hudbu můžete podle libosti zapínat i vypínat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti