Menu

Anubix

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Anubix

Výherní Automat Anubix Zdarma OnlineO čem výherní automat Anubix vlastně je? Anubix je po pravdě jeden z Egyptských bohů, takže toto téma vám nabídne všechny symboly a postavy s egyptskou tématikou. Jedná se o výherní automat zdarma, kde můžete neustále vyhrávat volná zatočení a pokračovat tak ve vaší hře nebo můžete zainvestovat i opravdové peníze. Ve hře narazíte na spoustu pestrých barev a doprovodná hudba se postará o vaši dlouhotrvající zábavu. Pokud se ale nacházíte ve vaší kanceláři, můžete jednoduše doprovodnou hudbu vypnout. Všechny výplatní funkce výherního automatu rozhodně zajistí, že se budete chtít k této hře neustále vracet. Také ale můžete vyzkoušet další hry z Quasar gaming, jako například Book of Maya a Great Adventure.

Výherní Automat Anubix Zdarma Online

 

Tato hra je opravdu jednoduchá, hlavně co se týče symbolů a ovládání. Hra obsahuje 3 válce a 5 výherních linií, na které si můžete vsadit. Také máte možnost zvýšit vaši sázku a vyhrát ten nejvyšší jackpot, 1000násobek vaší sázky. Neopomenutelným plusem je také velmi reálné grafické ztvárnění.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti