Menu

Fruit Farm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Farm

Výherní Automat Fruit Farm Online ZdarmaV době, kdy se svět může zbláznit z virtuálních farmářských her, se společnost Novomatic pokouší o oživení starého ovocného tématu jeho spojením s farmařením a skladováním. Novomatic se tak snaží o vytvoření zábavného a vizuálně atraktivního výherního automatu. Tato hra má prostě všechno. Je vzhledově přitažlivá a má spoustu odměn. A vyplácí opravdu hodně. Jedná se o naprosto jedinečnou hru, co se týče způsobu, jakým své hráče odměňuje. Abyste se dozvěděli, kolik dostanete za jaký symbol, jednoduše se podívejte do tabulky výplat. Fruit Farm je hrací automat zdarma, ale na stránkách Quasar Gaming si ho můžete zahrát i za reálné peníze nebo můžete vyzkoušet i další podobné hry, například Fairy Queen a Frog’s Fairy Tale.

Výherní Automat Fruit Farm Online Zdarma

 

Na první pohled vás možná odradí to, že tento výherní automat má 5 válců a pouze 10 výherních linií. Maximální výplatou hry je však až 9000 násobek vaší sázky. Na výherní automat tohoto stylu je to opravdu závratná částka a vysvětluje to jednu věc, na kterou jsme přišli. Tato hra má opravdu husté výplaty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti