Menu

Secrets Of The Sand

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secrets Of The Sand

Hrací Automat Secrets Of The Sand Online ZdarmaSecrets of the Sand je hrou s egyptským tématem. Jak napovídá její název, točí kolem této prastaré civilizace a antické symboliky. Na válcích se však setkáte také s překrásnou Egypťankou, jejíž přítomnost pozvedne eleganci tohoto automatu na maximální úroveň. Od ostatních online výherních automatů odlišuje tento automat nádherná grafika a extrémní zaměření na detail. I tak se ale může stát, že se vám hra po nějaké době bude zdát monotónní. Raději tak ponechte doprovodnou hudbu zapnutou.

Hrací Automat Secrets Of The Sand Online Zdarma

 

Tato hra má opravdu jedinečné herní prostředí. V podstatě se skládá ze dvou herních obrazovek, kde každá z nich má 5 válců a 10 výherních linií. Když si vytočíte tři a více wild symbolů, spustíte tím 5 volných zatočení. Říká se, že staří Egypťané milovali sázení, a proto i tento automat obsahuje velmi štědrou hazardní hru. Pustíte-li se do hraní, pamatujte si, že nejvyšší možnou sázkou je 200 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti