Menu

Wild Thing

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Thing

Hrací Automat Wild Thing Online ZdarmaWild Thing je výherním automatem založeným na ovocném tématu. Automat je velmi jednoduchý, má 4 válce a 10 výherních linií a hráči tradičních výherních automatů jistě najdou spoustu podobných prvků s ostatními klasickými automaty. Hra je velmi jednoduchá a obsahuje pouze několik málo funkcí. Scatter symbol objevující se na třech a více válcích pro vás bude dobrou zprávou. Scatter symboly vám totiž otevřou od 10 do 20 spinů zdarma, což je ten nejlepší způsob, jak si v této hře napakovat kapsy. Jedná se o výherní automat zdarma, ale na stránkách Quasar Gaming si ho můžete zahrát i za reálné peníze.

Hrací Automat Wild Thing Online Zdarma

 

Tento výherní automat neobsahuje žádná tematická bonusová kola ani žádný progresivní jackpot. Jedním pohledem vám tak bude jasné, že jde o opravdu základní výherní automat. Nebudete mít ani příliš mnoho šancí na získání vysokých výher, na ně můžete dosáhnout jen při spinech zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti