Menu

Queen Of Hearts Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen Of Hearts Deluxe

Výherní Automat Queen Of Hearts Deluxe Online ZdarmaPokud se už nějaký čas věnujete hraní výherních automatů, jistě už znáte hru s názvem Queen of Hearts. Vytvořila ji společnost Novomatic a tento výherní automat je jejím pokračováním. Dá se říct, že společnost Novomatic vylepšila některé prvky tohoto automatu a vydala ho znovu jako novou verzi. Nejedná se o výherní automat zdarma, zahrát si ho můžete pouze s reálnými penězi, ale na stránkách Quasar Gaming máte možnost si automat zdarma na jednu minutu vyzkoušet. Celkově se jedná o dost zábavnou hru s vysokým procentem návratnosti hráči a vzrušující grafickou stránkou. Pro další hry jednoduše navštivte stránky Quasar Gaming a vyberte si z tisíců nabízených automatů.

Výherní Automat Queen Of Hearts Deluxe Online Zdarma

 

Nejvyšší výhra činí 10 000 x hodnotu vaší sázky, což je mnohem víc, než nabízí většina ostatních automatů. Tento pětiválec s 10 výherními liniemi nicméně neobsahuje žádný progresivní jackpot. K maximalizování vašich výher vám poslouží bonusové kolo a obnovující se spiny zdarma. Výherní kombinace musíte tvořit se symboly, které se na válcích objevují ve třech řádcích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti