Menu

Queen Of Hearts Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Queen Of Hearts Deluxe

Výherní Automat Queen Of Hearts Deluxe Online ZdarmaPokud se už nějaký čas věnujete hraní výherních automatů, jistě už znáte hru s názvem Queen of Hearts. Vytvořila ji společnost Novomatic a tento výherní automat je jejím pokračováním. Dá se říct, že společnost Novomatic vylepšila některé prvky tohoto automatu a vydala ho znovu jako novou verzi. Nejedná se o výherní automat zdarma, zahrát si ho můžete pouze s reálnými penězi, ale na stránkách Quasar Gaming máte možnost si automat zdarma na jednu minutu vyzkoušet. Celkově se jedná o dost zábavnou hru s vysokým procentem návratnosti hráči a vzrušující grafickou stránkou. Pro další hry jednoduše navštivte stránky Quasar Gaming a vyberte si z tisíců nabízených automatů.

Výherní Automat Queen Of Hearts Deluxe Online Zdarma

 

Nejvyšší výhra činí 10 000 x hodnotu vaší sázky, což je mnohem víc, než nabízí většina ostatních automatů. Tento pětiválec s 10 výherními liniemi nicméně neobsahuje žádný progresivní jackpot. K maximalizování vašich výher vám poslouží bonusové kolo a obnovující se spiny zdarma. Výherní kombinace musíte tvořit se symboly, které se na válcích objevují ve třech řádcích.

No comments

Napsat komentář