Menu

Win Wizard

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Win Wizard

Hokus Pokus! Oplýváte dostačující magickou sílou, abyste na našem kouzelníkovi Win Wizardovi vylákali ty nejzajímavější ceny? Seřaďte symboly na 20 výherních řádcích do správného pořadí a naplňte si pomocí vaší magické síly své herní konto! K vymámení těch nejlepších výher od čaroděje vám pomůže divoká karta Žabího krále.

Automat Win Wizard Online Zdarma

 

Automat WinWizard Online Zdarma

Tento slot (také známý pod názvy výherní nebo ovocný automat a jednoruký bandit) má 5 válců a 20 sázkových linií. Sázková linie je řádek na válci. Tato linie může probíhat vodorovně, svisle nebo klikihákem. Přímo po vstupu do hry Win Wizard si můžete zvolit částku, kterou do hry chcete vsadit. Nakonec si zvolte, jak vysoká má být sázka na výherním řádku. Výšku sázky si můžete nastavit pomocí symbolů „+ / – “. Stisknutím tlačítka Start budou zahájena jednotlivá kola. Tlačítkem Autostart se spustí automat, pokud si automatickou hru přejete přerušit, opětovně stiskněte toto tlačítko.

Tlačítko Hazard

Tlačítko Hazard se zobrazí, jakmile se vám podaří docílit výherní kombinace. Pomocí tohoto tlačítka můžete zdvojnásobit vaši sázku. Je na vás, zda toto riziko podstoupíte. K hazardní hře stačí zmáčknout tlačítko Hazard. Chcete-li mít svoji výhru jistou, stiskněte tlačítko Vyplatit.

Funkce kouzelníka Win Wizard

Bonusová funkce Win Wizard se spustí náhodně vždy na konci jednoho z herních kol. Na válcích se může objevit až 5 Win Wizardů a přinést vám o to více výher. Vaše sázka se touto funkcí zvýší o 5 až 500 krát.

(Další informace naleznete v sekci Výhry přímo ve hře.)

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti