Menu

Frogs Fairytale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Frogs Fairytale

Hrací Automat Frogs Fairytale Zdarma OnlineFrogs Fairy Tale je dalším pohádkově laděným výherním automatem, tentokráte ale od společnosti Star Games. Tato hra má opravdu kouzelný nádech, ale její ovládání je velmi snadné, podobné všem ostatním výherním automatům. První věcí, které si na této hře všimnete, je, jak snadně si ji můžete zahrát. Vypadá totiž jako aplikace pro mobilní telefony a rozhodně si ji nebudete chtít zahrát pouze jednou a přestat. Jakmile vás chytí do svých spárů nějaká výhra, už budete k této hře přímo připoutáni. Wild symbolem v tomto výherním automatu je žába, což je asi samozřejmé, protože hlavním tématem je právě žába. Také si můžete zahrát další výherní automaty zdarma, jako například Fruit Farm a Dark Queen.

Hrací Automat Frogs Fairy tale Zdarma Online

 

Ano, tato hra má opravdu bonusová kola, která jsou dost zábavná a vtáhnou vás hlouběji do hry. Symbol leknínu je scatter symbolem, díky kterému si můžete poměrně hodně vylepšit své skóre. A pravdou je, že v bonusových kolech můžete získat ještě mnohem více a více dalších bonusových kol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti