Menu

Ninja Path

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ninja Path

Výherní Automat Ninja Path Online ZdarmaNindžové jsou jedni z nejvíce fascinujících postav a jsou známí pro svoji rychlost a mrštnost. Je tedy naprosto pochopitelné použít toto téma ve výherním automatu. Tento výherní automat je proto také rychlý a má skvělou grafickou stránku, což se od společnosti Novomatic očekává. A ani tento výherní automat vás vůbec nezklame. Co se týče výher, tak je znám jako jeden z nejlépe vyplácejících automatů. Ze všech úhlů pohledu tak musíte tento výherní automat ocenit. Má skvělé herní rozhraní, jedinečné symboly a vysoké procento návratnosti hráči. Na stránkách Quasar Gaming můžete vyzkoušet také další podobné výherní automaty zdarma.

Výherní Automat Ninja Path Online Zdarma

 

V této hře můžete vsadit od 2 do 400 mincí na linii. K dispozici zde máte 5 válců a 25 výherních linií. Možná zde budete muset vsadit trošku více peněz, než jinde, ale na konci vašeho dne můžete odejít s pořádným balíkem v kapse. Ve hře je i scatter symbol a volné kolo. Výherní automat Ninja Path je pro ty hráče, kteří upřednostňují delší hraní na jednom automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti