Menu

Knights Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Knights Quest

Výherní Automat Knights Quest Zdarma OnlineExistuje snad někdo, kdo neměl v oblibě rytíře? S tímto výherním automatem se nejenže objevíte uprostřed světa rytířů, ale navíc můžete zažít celou středověkou Evropu. Všechny použité symboly zpracovávají toto téma a jistě vás osloví. Pokud si chcete zahrát opravdu tematicky zaměřenou hru, tak byste si měli spustit právě tuto. Má pár opravdu skvělých funkcí a navíc má dodatečnou mini hru, která se roztočí při získání správné kombinace symbolů na válcích. Jedná se o výherní automat zdarma, který si můžete zahrát na stránkách Quasar Gaming za reálné peníze. Můžete také vyzkoušet i jiné hry, například King’s Treasure nebo Columbus Deluxe.

Výherní Automat Knights Quest Zdarma Online

 

Scatter symbolem v této hře je drak a wild symbolem je dvorní šašek. Vaše výhry můžete také maximalizovat pomocí bonusové hazardní hry. Symboly vám v této hře přinesou výhru vždy, když je dokážete spojit na výherní linii bez žádného přerušení jiným symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti