Menu

Hollywood Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hollywood Star

Hrací Automat Hollywood Star Online ZdarmaKdo nemiluje automatové hry zdarma založené na populárních hvězdách? Když přijedete do Hollywoodu, tak zjistíte, že jim bylo věnováno velmi málo výherních automatů. Velké díky tak patří společnosti Novomatic za zpracování tohoto skvělého nápadu do formy výherního automatu. Jedná se o téma, které výherní automaty nenechá zajít do monotónnosti. Je jasné, že v tomto výherním automatu zahlédnete Hollywoodské celebrity, ale tou největší celebritou, kterou byste měli očekávat při každém zatočení, je Marilyn Monroe. Když se na válcích objeví, získáte skvělou výhru. Pokud si chcete zahrát výherní automaty zdarma, zkuste například Happy Fruits a Happy Farm Scratch.

Hrací Automat Hollywood Star Online Zdarma

 

Symbol Marilyn Monroe vám dá rovný 5000 násobek vaší sázky na jednu výherní linii, což je zároveň jackpotem této hry. Získáte ho, když se vám zobrazí tento symbol 5x na jedné výherní linii. Tato hra neobsahuje žádné speciální funkce a je opravdu velmi jednoduchou hrou. Nicméně si tuto hru můžete zahrát kdykoli, když budete potřebovat trošku štěstí s výherními automaty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti