Menu

Xtra Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Xtra Hot

Roztočte hru, seřaďte rozverné symboly ovoce do správných kombinací a přijďte si pro vaši výhru. Ve slotu Xtra Hot™ deluxe vám rozdováděné vitamíny přivedou vaše peníze k překypění. I s jednou hrou si můžete váš účet s penězi enormně navýšit. Dejte se do hry, najděte tu správnou kombinaci!

5 výherních řad na 5 válcích, stejně jako četné další funkce z vás udělají vítěze. Vaším cílem je, aby na všech 5 válcích padl stejný symbol. Výhra se počítá zleva doprava. Scatter (hvězdička) se může objevit kdekoliv.

Náhled hracího pole automatu Xtra Hot online zdarma

Automatu Xtra Hot Online Zdarma

 

U herního automatu, tzv. slotu nebo také nazývaného jednorukého bandity, si zvolíte ihned po vstupu do hry částku, o kterou si chcete zahrát.
Pomocí symbolů „+ / – “ můžete měnit výši sázky a počet výherních řad. Tlačítko “Výhry” zobrazuje možnosti výhry a výherní symboly. K zahájení hry stiskněte zelené tlačítko “Start”. Tlačítkem “Autostart” se spustí automat, pokud si automatickou hru přejete přerušit, stiskněte toto tlačítko znovu.

Tlačítko Hazard

Tlačítko “Hazard” se zobrazí, jakmile se vám podaří docílit výherní kombinace. Pomocí tohoto tlačítka můžete zdvojnásobit váš počet twistů, ale také výhru ztratit. Je na vás, zda toto riziko podstoupíte. Nad herním polem vidíte karty, které jste si v průběhu posledních 6 “hazardních” her lízli.

(Další informace ke hře naleznete v sekci “Výhry” přímo ve hře.)

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti