Menu

Golden Cobras Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Cobras Deluxe

Automat Online Zdarma Golden Cobras DeluxeIndická kultura je známá pro své pestré barvy. Proto i tento hrací automat, který je věnován této východní kultuře, přitáhne váš pohled. Tento výherní automat zdarma od společnosti Novomatic zpracovává jedinečné téma a navíc obsahuje všechny moderní speciální funkce, díky kterým tato hra rychle odsýpá. Ve hře narazíte na symboly Taj Mahalu, králů, královen a také kobry. Pro další podobné hry od společnosti Novomatic vyzkoušejte 100 Cats nebo Frog’s Fairytale.

Automat Online Zdarma Golden Cobras Deluxe

 

V tomto výherním automatu si dávejte pozor na zaříkávače hadů nebo na koš plný kober. První z nich je totiž wild symbol a druhý scatter symbol této hry. Výherní automat Golden Cobras Deluxe si můžete zahrát na stránkách Quasar Gaming buď za reálné peníze, nebo na chvíli můžete hru vyzkoušet zdarma a zjistit, zda se vám líbí. Hrát můžete na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Hra je dostupná v několika evropských jazycích a její pravidla jsou popsána velmi jasně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti