Menu

Dragons Wild Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragons Wild Fire

Hrací Automat Dragons Wild Fire Online ZdarmaDragon’s Wild Fire je výherní automat zdarma od společnosti Novomatic. Jeho tématem je čínská kultura, která zobrazuje tolik zmiňované mýtické zvíře orientu, draka. Tento výherní automat má 5 válců, 20 výherních linií a jeho symboly se na výherních liniích seskupují tak, aby vám přinesly očekávané výhry. Budete se nicméně muset podívat do tabulky výplat, abyste zjistili, který symbol vás odmění nejlépe. Celkově se jedná o dobře platící automatovou hru. Můžete také vyzkoušet podobné hry, například Dynamite Bingo a Dolphin’s Pearl.

Hrací Automat Dragons Wild Fire Online Zdarma

 

Tato hra představuje přesně ten druh výherních automatů, který vyhledáváte, chcete-li něco víc. Vizuální efekty a použité téma nejsou příliš zábavné, ale hra obsahuje zápletky a převraty, které vás postupně vtáhnou do děje. Vsadit si můžete od 40 do 10 000 na jednu výherní linii, ale vaše sázka bude následně vyjádřena v mincích. Pro začátečníky má tento výherní automat dobré procento návratnosti k hráči.Co je na tomto automatu ale to nejlepší, je jeho kvalita.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti