Menu

Bear Tracks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bear Tracks

Výherní Automat Bear Tracks Zdarma OnlineExistuje někdo, kdo nemá rád medvědy? Jsou to právě tato obrovská stvoření, díky kterým je divočina tak nádherná. I když je pravda, že někdy nahánějí opravdový strach. Tento výherní automat od společnosti Novomatic je tu právě aby vám tuto nádhernou divočinu přinesl. Výherní automat Bear Tracks tak obsahuje medvědy, medvědy a ještě další medvědy. Navíc tuto hru budete jistě snášet velmi dobře, protože je velmi zábavná a nabídne vám nepřeberné množství funkcí. Ve hře se setkáte i s dalšími symboly, které zaplňují všechny čtyři řádky tohoto výherního automatu. Nejedná se však o výherní automat zdarma, který si můžete zahrát bez registrace. Pro další podobné hry navštivte Quasar gaming a vyzkoušejte například Happy Farm Scratch a Crazy Cactus.

Výherní Automat Bear Tracks Zdarma Online

 

Jakmile jste zvolili výši vaší sázky, je na čase roztočit válce. K jejich roztočení můžete využít buďto funkci automatické hry nebo je roztočit manuálně. Automatickou hru můžete během hraní využít kdykoli, třeba když se budete cítit příliš líně na to, abyste neustále klikali na tlačítko pro roztočení. Tato hra bohužel nenabízí žádný progresivní jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti