Menu

Cherrys Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cherrys Land

Výherní Automat Cherrys Land Online ZdarmaCherry’s Land je ovocným výherním automatem od vývojářské společnosti Zeus Play. Společnost Zeus Play hráčům nabízí tento výherní automat s ujištěním, že se mají opravdu na co těšit. Pokud ale přemýšlíte, odkud vám je tento výherní automat zdarma povědomý, tak se vraťte k výhernímu automatu Candy Land a bude vám vše jasné. Výherní automat Cherry’s Land hodně vychází z funkcí automatu Candy Land, který je od stejné společnosti. Tento výherní automat je ale připraven hájit svoji čest a jedinečnost. Jedná se o perfektní sloučení grafiky a herních prvků. Všechny symboly jsou ostré a nádherně vybarvené. Celkové rozložení automatu je velmi jednoduché na orientaci a dokonce i naprostí nováčci se ho naučí ovládat během několika vteřin.

Výherní Automat Cherrys Land Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 8 výherních linií rozložených na 3 válcích. Moderní styl pětiválcových automatů je zde naprosto zapomenut a my si na to vůbec stěžovat nebudeme. Je ale jasné, že fanouškům pětiválcových automatů zde budou dva válce chybět. Pokud se chcete nejdříve s tímto automatem seznámit, tak si zahrajte výherní automat zdarma. Jestli se rádi učíte za pochodu, tak se dejte rovnou do hraní a jednotlivé výherní linie studujte vždy při vytvoření výherních kombinací. Jedna z výherních linií například vede napříč válci diagonálně. Při získání výherních kombinací se můžete dostat do hazardní bonusové hry, která ještě zvýší vaše šance na vysoké výhry. A když už je řeč o bonusech, tak od této automatové hry čekejte pouze jeden jediný bonus. Tím je 10 spinů zdarma, při kterých budou všechny vaše výhry vynásobeny 2x. Jinak se jedná o další kousek ze sbírky velmi jednoduchých výherních automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti