Menu

Eternal Desire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Eternal Desire

Výherní Automat Eternal Desire Online ZdarmaEternal Desire je výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Zeus Play, který vám nabídne spoustu různých funkcí. Nejedná se pouze o jednoduchou hru s jednou nebo dvěma speciálními funkcemi. Tento automat online zdarma totiž obsahuje všechny moderní funkce, které zde naleznete na jednom místě. A hádejte, kolik výherních linií budete mít k dispozici? Rovných 50. Znamená to, že můžete vsadit opravdu hodně. Pro zkušené hráče s opravdu velkým herním apetitem bude tento výherní automat pořádným lákadlem. Jeho grafická stránka a průběh hry ale dokáže svést i naprosté nováčky.

Výherní Automat Eternal Desire Online Zdarma

 

Tento výherní automat je tematickým automatem a jak je to běžné, vývojářská společnost Zeus Play ho pojala jako balíček prvotřídní zábavy. Automat Eternal Desire vypráví o lásce, která panuje mezi upírem a lidskou dívkou. Hra je zasazena do anglického prostředí, které jí propůjčuje tmavou, záhadnou atmosféru protnutou několika slunečními paprsky. Scatter symbol představuje přívěšek ve tvaru srdce. Zobrazte je na válcích automatu celkem třikrát a vyhrajete 5 spinů zdarma. Abychom byly přesní, tak se scatter symboly musí objevit na prvním, třetím a pátém válci najednou. Wild symbolem je Mina a hrabě Drákula, ale aby vám odhalili své kouzlo, musí se spojit dohromady. Tyto wild symboly jsou sice wild, ale místo nahrazení ostatních symbolů aktivují mini hru. Tak si zahrajte tento nádherný výherní automat zdarma a poslechněte si tento dojemný příběh o Rumunském princi, který se změnil na Drákulu a poté se zamiloval do anglické dívky. Čekají na vás symboly rakví, krve a pohárů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti