Menu

Candy Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candy Land

Hrací Automat Candy Land Online ZdarmaCandy Land je jedním z těch nejpopulárnějších výherních automatů pocházejících z dílny vývojářské společnosti Zeus Play. V tomto výherním automatu oceníte hlavně jeho jednoduchý design, atraktivní rozvržení a pestrou barevnost použitých symbolů. Toto spojení by mělo stačit k tomu, abyste se do hraní ponořili opravdu hluboko. A pokud přece jen potřebujete něco více, tak vám tento výherní automat nabídne také spoustu skvělých výher. Před hraním si do tohoto výherního automatu zdarma musíte převést vaše herní prostředky. Vsadit si můžete celkem na 10 výherních linií. Výherní linie při tom nejsou fixní, což znamená, že si počet aktivních výherních linií můžete nastavit podle sebe. Přesně takový typ výherních automatů vám nechá při sázení spoustu svobody. Zvolte si například 5 výherních linií, na které budete chtít vsadit 5 mincí, a vaše celková sázka bude činit 25 mincí. Maximálně si můžete vsadit právě zmíněných 5 mincí na linii. Jednotlivé ovládací prvky jsou velmi dobře uspořádány. K dispozici máte tlačítko Play, které je umístěno v pravém dolním rohu hrací obrazovky. Vedle něj najdete rozmístěny všechny ostatní ovládací prvky.

Hrací Automat Candy Land Online Zdarma

 

Co se týče samotné hry, tak vám výherní automat Candy Land nabídne skvělou hazardní funkci. Jedná se o typickou hru s možností vyhrát dvojnásobek vaší sázky, na kterou jste zvyklí. Vyjma hazardní hry mají všechny tyto výherní automaty víceméně stejné funkce. Nenarazíte na žádnou mini hru. Ze zkušeností víme, že vývojářská společnost Zeus Play si ponechává své bonusové mini hry rezervované pro své tematické výherní automaty, mezi které patří například automat Arabian Dream. Tento výherní automat zdarma je ale zaměřen na hráče, kteří mají v oblibě původní výherní automat. Veteráni si tak tento automat bez žádných zbytečných pozlátek rozhodně zamilují.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti