Menu

Amuns Book

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Amuns Book

Automat Amuns Book Online ZdarmaAmun’s Book je nádherný výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Zeus Play, která ho obdařila těmi nejmodernějšími funkcemi. K dispozici budete mít celkem 10 fixních výherních linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích se třemi řádky. To vypadá jako standardní rozvržení všech výherních automatů od společnosti Zeus Play. Tento automat obsahuje poněkud nižší počet výherních linií, ale zato jsou zdejší výplaty mnohem vyšší. Není opravdu na co si stěžovat. Při hraní jsme sami vyzkoušeli, že výhry v tomto automatu jsou opravdu pravidelné. Jakmile se vám zdá, že točíte válci úplně naprázdno, tak přijde vlna nečekaných výher. A právě díky velké frekvenci jednotlivých výher je tento hrací automat online tak zajímavý. Co se týče tématu tohoto výherního automatu, je asi velmi jednoduché uhodnout, že jeho název je odvozen ze starověkého Egypta. Na podobné téma už bylo vytvořeno velmi mnoho výherních automatů, ale tento vás dostane naprosto čistou grafickou stránkou.

Automat Amuns Book Online Zdarma

 

Amun’s Book je decentní výherní automat zdarma, který obsahuje pár opravdu pozoruhodných funkcí. V nabídce je scatter symbol, díky kterému vyhrajete bonusovou volnou hru složenou z 10 spinů zdarma. Stačí na válcích zobrazit tři scatter symboly a spiny zdarma jsou vaše. Během spinů zdarma můžete navíc aktivovat další mini hru, což dostane celou hru na naprosto jinou úroveň. Tento výherní automat by mohl být jednoduchou automatovou hrou bez žádných podobných funkcí, ale vývojářská společnost Zeus Play se rozhodla nabídnout nám něco opravdu nečekaného. Celkově se jedná o velmi štědrou hru, která je také velmi zdařilá po své vizuální stránce. Na levé straně herní obrazovky můžete spatřit, kolik kreditů máte k dispozici a podle nás tak působí velmi uspořádaným dojmem. K dispozici mát navíc i funkci automatické hry, se kterou můžete odehrát předem nastavený počet her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti