Menu

The Lost Temple

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Lost Temple

 The Lost Temple Automat Online ZdarmaThe Lost Temple je tematickým výherním automatem od společnosti Zeus Play. Automat obsahuje 3 válce s 27 výherními liniemi a vypadá velmi jednoduše. Každý válec obsahuje pouze tři symboly, což ještě více usnadňuje vaši orientaci při hraní. Než se ale do hraní pustíte, podívejte se nejdříve na jednotlivé výherní linie, je jich tu opravdu mnoho. Všechny výherní linie jsou zde fixní, takže si musíte vsadit na všechny. Hodnota jednotlivých sázek není příliš vysoká a pohybuje se od 40 do 500 mincí, ale výhry jsou naprosto enormní. Začínají na 16násobku vaší sázky, který získáte už za pouhé spojení tří stejných symbolů na výherní linii. Tento výherní automat zdarma je velmi zajímavý, i co se týče jeho tématu. Jakmile spojíte tři průměrné výherní symboly na jedné výherní linii, získáte jednoduše 20x hodnotu vaší sázky.

 The Lost Temple Automat Online Zdarma

 

Tím nejvyšším symbolem je šťastná sedmička. Umístěte na jednu výherní linii tři sedmičky vedle sebe a vyhrajete úžasný 40násobek vaší sázky. To ale není všechno. Vaše výhry můžete zvýšit i nabízenými wild symboly. Co to znamená? Když se na válcích objeví wild symbol, může nahradit všechny ostatní herní symboly a zvýší tak vaše šance na získání výher. Výhry jsou v tomto výherním automatu naprosto nezastavitelné. Pokud tedy chcete sami sebe trošku rozmazlit, zahrajte si tento výherní automat a vstupte do ztraceného chrámu. Podle legendy obsahuje tento ztracený chrám spoustu pokladů, zlata a diamantů. Nechcete se na vlastní kůži přesvědčit, zda je to pravda? Zlatý chrám je v tomto výherním automatu zdarma samotným wild symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti