Menu

Fruits Evolution

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits Evolution

Automat Fruits Evolution Online ZdarmaVýherní automat Fruit Evolution je tradičním ovocným automatem s vylepšenou grafikou i průběhem hry.

Automat Fruits Evolution Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 25 nastavitelných výherních linií. Počet výherních linií, se kterým chcete hrát, si můžete zvolit podle přednastavených možností na 1, 5, 10, 15 a 25. Než se pustíte do hraní, tak musíte ještě nastavit hodnotu svých sázek na výherní linii od 1 centu až po 1 dolar. Maximální sázka při aktivaci všech výherních linií činí 25 dolarů.

Tento výherní automat neobsahuje žádnou funkci přidržení nebo přetočení válců, ale alespoň budete mít k dispozici funkci automatického hraní. Tato funkce je velmi vhodná, pokud chcete hrát delší dobu, ale nechcete neustále klikat na tlačítko spin.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují populární ovocné symboly a jsou doplněny i speciálními symboly se spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a přinese vám tak více šancí na získání výher. Scatter symbol je aktivátorem spinů zdarma a pomůže vám tak získat více výher, aniž byste při tom utratili něco navíc. Spiny zdarma navíc obsahují násobitele výher a vy tak můžete dosáhnout na ještě vyšší částky.

Tento výherní automat vám také nabídne bonusovou hru, kterou aktivujete třemi nebo více bonusovými symboly. Bonusová hra spočívá ve výběru zlatých mincí a hledání stejných párů. Potenciální maximální výhrou bonusové hry je 5000násobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti