Menu

Family Powers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Family Powers

Výherní Automat Family Powers Online ZdarmaVýherní Automat Family Powers Online ZdarmaJste milovníkem kresleného filmu Úžasňákovi? Pak si rozhodně zamilujete i tento výherní automat. I když není přesnou kopií zmíněného filmu, má s ním opravdu hodně společného. Příkladem je téma automatu, které vypráví o jedné rodince, která má super schopnosti. Tento výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Booming Games je skromně řečeno futuristický. Na pozadí automatu zahlédnete místnost naplněnou monitory, která vypadá jako doupě zloduchů. Při hraní vás bude doprovázet hudba evokující honičku a při zahájení hry se na válcích objeví muž, žena a pytel plný peněz. Také narazíte na animovaného drona, který po herní obrazovce proletí. Grafická stránka automatu a jeho doprovodná hudba jsou opravdu skvělým atributem.

Výherní Automat Family Powers Online Zdarma

 

K dispozici máte celkem 25 výherním linií, které se na válcích rozprostírají ve všech směrech. Stisknout můžete tlačítko auto, které se nachází na spodní straně herní obrazovky a válce roztočí. Při získání dobré výhry nezapomeňte na hazardní hru. Jedná se o hru, ve které můžete získat dvojnásobek nebo nic, a která tak skrývá to pravé vzrušení ze hry. Můžete si vylosovat buďto zloděje nebo balík peněz. V tomto výherním automatu můžete výši vašich sázek upravit. K tomu použijte tlačítka + a -, která se také nachází na spodní straně herní obrazovky. Celý tento automat je o tajných agentech a superhrdinech, takže se těšte na pořádnou dávku napětí a utajení. Wild symbol tohoto online výherního automatu zdarma má podobu pytle plného peněz a scatter symbol má podobu písmene P. Jsou tak zastoupeny naprosto všechny funkce, které od klasického výherního automatu očekáváte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti