Menu

Queen Bee

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen Bee

Queen Bee Automat Online ZdarmaJe na čase užít si tuto rušnou zahradu a využít trošku pomoci od včelí královny, která je vládkyní celého včelího úlu. Výherní automat Queen Bee je velmi zábavným výherním automatem, který je naplněn spoustou kotlíků se zlatem, včelích úlů, nádherných květin a bzučících včel. Spolu s veselým hudebním doprovodem a roztomilými animacemi vám ale zvednou náladu hlavně úžasné výhry.

Queen Bee Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 9 výherních linií a 5 válců. Narazit ale můžete také na scatter symboly a wild symboly. Počet výherních linií tohoto automatu je fixní, což znamená, že musíte hrát se všemi výherními liniemi najednou. Vaše šance na získání výherních kombinací budou ale vyšší. Tak neváhejte a rozlétněte se nad válci v podobě včely a hledejte své sladké odměny. Hodnotu vaší sázky si můžete nastavit pomocí tlačítek plus a mínus, které se nachází v ovládacím panelu. Vaše sázka se pak může pohybovat od 0,02 až do 2,30.

Herní symboly

Tento výherní automat online je velmi zábavný a je určen speciálně pro hráče, kteří mají rádi jednoduchá a veselá témata. Všechny symboly se vztahují ke včelám a zahradnímu životu. Narazíte tak na dvě srandovní včelí pracovnice, nádobu plnou medu, včelí královnu a pestrobarevné květiny.

Symbolem s tou nejvyšší výhrou je buclatý včelí pracant, který vám vyplatí až 5000x hodnotu vaší sázky. Musíte ale na jedné výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Druhou nejvyšší výhru získáte za symbol včely s kšiltovkou, která vám vyplatí 2500x hodnotu vaší sázky. Opět musíte na válcích zobrazit těchto včel pět. Za pětici symbolů včelího úlu a růžovou květinu poté získáte 1000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti