Menu

Sweet Paradise

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sweet Paradise

Hrací Automat Sweet Paradise Online ZdarmaVýherní automat online Sweet Paradise se nachází na stránkách společnosti Fugaso a jeho hlavním tématem jsou včely. Jedná se o naprosto ojedinělé téma pro výherní automaty, na které jen tak nenarazíte, ale to mu rozhodně neubírá na atraktivitě.

Hrací Automat Sweet Paradise Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích, na kterých jsou symboly seřazeny do třech řádků. Počet výherních linií je 30. Tento výherní automat vám nabídne základní herní funkce, mezi které patří hazardní hra, scatter symboly, bonusové symboly, wild symboly a násobitelé výher. Pro získání výher musíte tvořit výherní kombinace z běžných symbolů ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo.

Za jednotlivé výherní kombinace můžete získat výhry v hodnotě od dvojnásobku až do 10 000násobku vaší sázky. Každá výhra bude vynásobena hodnotou vaší sázky na výherní linii. Získání výher je v tomto automatu velmi snadné a lze je také velmi snadno vložit do hazardní hry, ve které musíte pouze uhodnout správnou barvu následující karty tažené z balíčku. Hazardní hru si můžete zahrát i pětkrát v řadě.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu dávají dohromady nápis HONEY. Wild symbolem je zde květ heřmánku, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Pokud vytvoříte výherní kombinaci z pěti wild symbolů, získáte tu nejvyšší možnou výhru nabízenou tímto automatem. Scatter symbol má podobu slunečnice. Tento symbol vám přinese výhry z jakékoli pozice na válcích. Třemi scatter symboly aktivujete bonusovou hru se spiny zdarma. Také na vás čeká ještě jeden bonus, kterým je nádoba plná sladkého medu a sladkých výher.

No comments

Napsat komentář