Menu

Revenge of Cyborgs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Revenge of Cyborgs

Automat Revenge of Cyborgs Online ZdarmaVýherní automat Revenge of Cyborgs si můžete zahrát na platformách společnosti Fugaso a rozkládá se na herní obrazovce o velikosti 5×3. Vsadit si můžete na 20 výherních linií a využít re-spiny, násobitele výher, lepivé wild symboly, obyčejné wild symboly a spiny zdarma.

Automat Revenge of Cyborgs Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu pojednává o nekonečné válce proti kyborgům. Během hraní se může stát, že vám kyborgové pomohou nebo se proti vám postaví, ale v tom případě budou šance na získání výher nižší.

Funkce automatu

Tento výherní automat je velmi zábavný. Na válcích naleznete červené a modré planety a k nim se také pojí funkce re-spinů. Můžete využít funkci re-spinů červených planet a funkci re-spinů modrých planet. Všechny planety jsou wild symboly a pomohou vám tak vyhrát mnohem více peněžních odměn. Jednotlivé planety v sobě také skrývají lidský nebo kyborgský kód. Nabídka pro všechny hráče je tak bohatá, že se s žádným jiným výherním automatem nedá srovnávat.

Válce tohoto výherního automatu se nachází na pozadí s vesmírnou lodí. Počet výherních linií automatu si můžete nastavit na 20 nebo na 10. Při hraní se můžete obávat pouze možného konce světa, ale jinak se soustřeďte jen na vaše výhry, které z vás udělají velmi bohatého člověka.

Speciální herní funkce

Mezi další funkce tohoto automatu patří režim automatického hraní nebo hraní na mobilním telefonu. Zahrát si můžete v operačním systému Windows, Android nebo iOS. Jackpot, který automat nabízí, není progresivní povahy. Určitě vás také nadchne grafický design celého automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti