Menu

Forro

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Forro

Forro Automat Online ZdarmaJe na čase vrátit se trošku do minulosti a podívat se do Kalifornie pod vládou Španělů, kde se budete moci setkat s pověstným zamaskovaným hrdinou. Výherní automat Forro se rozkládá na herní ploše o velikosti 5×3, obsahuje 10 výherních linií a má pro vás připravených spoustu úžasných výplat.

Forro Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje také extra sázku, kterou je možné aktivovat šestý válec a získat tak možnost vyhrát ještě vyšší výplaty. A k tomu je navíc součástí automatu také hazardní funkce, progresivní jackpot a bonusové spiny zdarma. Čím více bonusových her, tím více možností výher. Rozptyl výher je navíc nastaven tak, aby přitáhl co nejvíce opravdových hráčů vyhledávajících vysoké výhry s vyšším rizikem.

Herní symboly

Tento online automat vypráví příběh o legendárním hrdinovi zvaném Zorro. Tomu budou samozřejmě také odpovídat všechny postavy, na které v tomto automatu narazíte.

Téma automatu je mírumilovné a vytvořené pomocí spousty pestrých barev. Vy se tak ihned ocitnete v naprosto jiném světě vytvořeném skvělou grafickou stránkou a doplněném výbornými animacemi. Doprovodná hudba je ve stylu mariachi, který se velmi snadno poslouchá. Hráči, kteří se s výherními automaty této společnosti již seznámili, budou ovládání tohoto automatu zvládat ihned naprosto bez problému.

Jednotlivé symboly tohoto automatu zahrnují pistole a truhlice s pokladem. Příjemnou změnou je nepřítomnost klasických symbolů karet, ale místo nich se zde nachází symboly s jednotlivými písmeny z názvu automatu. Mezi čtyři nejhodnotnější symboly patří kapitán, noblesní žena, Forro a hřebec. Přítomen je také červený prapor s extra sázkou, která aktivuje šestý válec.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti