Menu

Carousel

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Carousel

Automat Carousel Online ZdarmaCarousel je výherní automat, který je zaměřený na zábavu. Očekávat můžete pestré barvy a vzduch vonící sladkostmi. Spousta lidí miluje poutě a kolotoče, ale spousta z nich se bojí klaunů. V tomto výherním automatu od společnosti Fugaso se ale klauna bát nemusíte, protože ten se zde bude snažit na 100 % o to, abyste se skvěle bavili, a abyste získali co nejvyšší výhry. Jde o hodného klauna, který je zde wild symbolem a pomůže vám tak vytvořit co nejvíce výherních kombinací. Společnost Fugaso při tvorbě tohoto automatu dostála svého cíle vytvořit skvělou automatovou hru, která se od ostatních něčím liší.

Automat Carousel Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu můžete ke tvorbě výherních kombinací využít všech 720 výherních linií a při tom na vás čekají také spiny zdarma i wild symboly. Progresivní jackpot, který je možné vyhrát, má hodnotu až 90 000 mincí.

Počet válců v tomto výherním automatu je 5, ale každý z nich má jinou velikost. První válec obsahuje tři symboly, druhý válec obsahuje 4 symboly a třetí válec obsahuje 5 symbolů. Čtvrtý válec potom obsahuje opět 4 symboly a poslední válec zase obsahuje 3 symboly. Vaše sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,20 až do 30 mincí. Ovládací panel se nachází pod válci a je zde možné upravit hodnotu sázek nebo aktivovat automatickou hru.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují piky, kříže, srdce a káry. Mezi další symboly patří cukrová vata, lízátka, kolotoč, popcorn, slon, sob, kůň a lev. Tu nejvyšší výhru získáte za pět symbolů kolotoče a druhou nejvyšší výhru vám vyplatí popcorn.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti