Menu

Supe It Up

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Supe It Up

Hrací Automat Supe It Up Zdarma OnlineSupe it Up je výherním automatem zdarma s pohodovými 5 válci a 25 výherními liniemi. Supe it Up ale také můžeme popsat jako více mincový automat s několika bonusovými funkcemi a vysokou hlavní cenou. Jackpot tohoto výherního automatu je v podstatě opravdu úžasný a činí rovných 100 000 mincí. Pokud tedy hledáte příležitost získat decentní sumu peněz s minimální námahou, pak byste tento výherní automat rozhodně měli vyzkoušet. Nejdříve ale k tomu hlavnímu.

Hrací Automat Supe It Up Zdarma Online

 

Stejně jako všechny ostatní výherní automaty zdarma, i zde musíte nejdříve nastavit výši vaší sázky. Maximální sázka na výherní linii je 10 mincí, hodnota mince se při tom pohybuje od 0,01 do 0,25. Tento výherní automat má také velmi zajímavé symboly. Tím nejdůležitějším symbolem je zřejmě symbol Nitra, protože se jedná o wild symbol tohoto výherního automatu zdarma. Speciální je i tím, že může vaše výhry vynásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti