Menu

Koi Gate

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available

Game Details

Koi Gate

Hrací Automat Koi Gate Online ZdarmaKoi Gate je velmi krásně vypadající výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Tato společnost je jedním z těch nejoblíbenějších začínajících vývojářů výherních automatů zdarma, který již v minulosti vydal celou řadu hitů mezi výherními automaty. I tento výherní automat se mezi fanoušky herních automatů zdarma stal velmi brzy hitem. Koi Gate je zkrátka velmi atraktivní hrou, jejíž téma se týká podvodního světa. Zvolená barevnost tohoto automatu je rozhodně jedním z důvodů jeho oblíbenosti. Koi Gate patří jednoduše mezi ty nejlepší automaty, který navíc obsahuje asi plně všechny barvy na světě. Možná se jedná o ten nejúžasnější podvodní výherní automat, který byl kdy vytvořen.

Hrací Automat Koi Gate Online Zdarma

 

Koi je japonská ryba a proto jsou téměř všechny symboly, celá grafická stránka, animace a zvukový doprovod inspirované Japonskem. Narazíte zde na draky, květiny, ryby a další podobné symboly. Koi Gate má celkem 5 válců se třemi řádky a 18 výherních linií. Počet výherních linií je sudé číslo, které vám rozhodně pomůže k mnohem častějšímu získání výher. Navíc se jedná o výherní automat vhodný pro hráče všech úrovní. Je to naprosto jasné už při pohledu na možnosti sázek. Podle ovládacího panelu je možné vsadit nejméně 0,18 mincí na jedno zatočení, což je částka dostupná opravdu pro každého hráče. Maximální dovolená sázka činí 900 mincí na jedno kolo a tato částka je nejvíce vhodná pro již zkušené hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti