Menu

Mega Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mega Gems

Automat Mega Gems Online ZdarmaMega Gems je zábavným arkádovým výherním automatem5 válci a 10 výherními liniemi. Pochází od společnosti Betsoft a je opravdu bohatý na barevné drahokamy a je proveden ve 3D formátu. Nejenže vypadá dobře, navíc ještě nabízí skvělé jackpoty a celou řadu speciálních funkcí.

Automat Mega Gems Online Zdarma

 

Co se týče vzhledu, tak je Mega Gems uhlazenou elegantní hrou, která skvěle zpracovává konvenční a atraktivní téma plné luxusu. 3D drahokamy, barevné wild symboly a bonusová volná hra, to jsou největší lákadla této hry. Velmi si zamlouvám způsob, jakým produkční tým společnosti Betsoft Gaming Mega Gems vytvořil tak, že si ponechala nádech arkádové hry. Animace jsou velmi pěkné a průběh hry je velmi plynulý. Za celou dobu mého testování jsem ve hře nezaznamenal jediný zádrhel. Celková prezentace automatu Mega Gems mě opravdu dostala a jsem si jistý, že vy si tento výherní automat užijete také.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti