Menu

Pizza Prize

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pizza Prize

Automat Pizza Prize Online Zdarma

Pizza Prize je velmi zábavný výherní automat online zdarma od tvůrčího týmu společnosti NextGen, který nabízí skvělou grafiku, pohodové efekty, zábavné téma, wild symbol a pravděpodobně tu nejzajímavější bonusovou funkci široko daleko. Dělání obrovské pizzy je opravdu velmi obtížné, tak proč se místo kuchtění raději nesnažíte vyhrát pořádný balík v této hře a pak si nekoupíte tolik pizzy, kolik si jen přejete (nebo kolik jen dokážete sníst)?

Automat Pizza Prize Online Zdarma

 

Tím, co vás u této hry určitě zaujme, je její celková prezentace. A není to jen kvůli vysoké kvalitě grafické stránky, efektů a hudby, ale také díky skvěle podanému a vtipnému tématu, které vás bude na vašem dobrodružství s tímto pětiválcovým výherním automatem s 25 výherními liniemi provázet. Ačkoli tato hra stojí někde na hranici mezi hrou zábavnou a stereotypní, prostředí pizzerie a použité symboly (které představují předměty spojené s pizzou, jako je váleček s těstem, přísady a poslíček) rozhodně představují tu vysoce kvalitní stránku hry.
Naštěstí hra obsahuje také řadu zajímavých bonusů. Prvním z nich je wild symbol poslíčka Tonyho osobně. Dalším bonusem je volná hra, kterou získáte vždy po zobrazení tří a více scatter symbolů pizzy. Tento bonus vám přinese 15 volných zatočení, během kterých budete mít také možnost získat další volná zatočení, náhodný wild symbol a náhodné násobitele.

Pokud se rozhodnete vyhrát tuto pizzu, tak vám stačí jednoduše zvolit vaši úvodní sázku a následně roztočit válce zmáčknutím na tlačítko spin. Další informace o Pizza Prize získáte po zmáčknutí na tlačítko info a tlačítko gamble použijte pro spuštění hazardní hry dostupné vždy po získání nějaké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti