Menu

Milady x2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Milady x2

Hrací Automat Milady x2 Online ZdarmaVýherní automat Milady x2 vytvořila společnost Casino Technology na motivy středověké kultury. A hráči díky tomuto tématu ihned začnou myslet na poklady, princezny a královské paláce.

Hrací Automat Milady x2 Online Zdarma

 

Název tohoto výherního automatu je poněkud neobvyklý, ale jakmile se hráči pustí do hraní, jeho název ihned pochopí. Po spuštění hry jsou hráči vyzváni k poslechu příběhů a pohádek o nádherných princeznách a odvážných rytířích. Během poslechu těchto příběhů ale také mohou dosáhnout na dostatečné množství peněžních odměn. Stačí jen na válcích tvořit ty správné výherní kombinace.

Pozadí tohoto automatu online vypadá jak ze středověku, kde je za válci vyobrazen nádherný hrad obývaný mocným králem. Hrad se táhne do výšky a obklopují ho ochranné hradby. Mimo hradu se ale mohou hráči těšit i z pohledu na zasněžené vrcholky hor. Celá grafická stránka je naprosto pohádková a nabídne hráčům tolik detailů, ve kterých se dokáží naprosto ztratit. Doprovodná hudba se k tématu perfektně hodí a skvěle dotváří celou atmosféru.

Automat obsahuje celkem 5 válců a 15 výherních linií. Po nastavení hodnoty mincí mohou hráči zahájit hru. Válce se roztočí stisknutí modrého tlačítka Start. Všechny výhry z tohoto automatu budou přičteny na herní účet, ale je také možné získat ještě vyšší výhry pomocí hraní hazardní hry, ve které je cílem výhry i několikrát vynásobit.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují hrací karty od 9 až po eso. Jednotlivé karty vypadají naprosto bez pohybu, ale alespoň jsou nádherně barevné. Mezi další symboly automatu patří král s královským řetězem, princ, nádherná růže, smějící se šašek a kůň.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti