Menu

Kajot Poker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kajot Poker

Automat Kajot Poker Online ZdarmaVýherní automat Kajot Poker je jedním z těch nejzábavnějších výherních automatů, který si můžete zahrát, ať už jste zkušenými hráči nebo jste v herním průmyslu naprostými nováčky. Jedná se o tříválcový výherní automat se třemi symboly na každém válci. Nejlepší na tomto výherním automatu ale jsou jeho jedinečné funkce, které celou hru výrazně zjednodušují.

Automat Kajot Poker Online Zdarma

 

Kajot Poker se rozkládá na třech válcích a počet výherních linií je 27, což z této pokerové hry dělá naprostý unikát. Žolík v tomto automatu představuje hlavní symbol, který může nahradit jakýkoli jiný symbol k doplnění stejné skupiny symbolů. Při zobrazení devíti stejných symbolů na celé herní ploše bude získaná výhra ještě zdvojnásobena. Navíc za tři třešně nebo tři hvězdy hráči aktivují bonusovou hru. Pokud hráči v některém kole nevyhrají, budou mít k dispozici extra kolo. Výhry v tomto hracím automatu jsou vždy doprovázeny několika koly s násobitelem 2x. Výhry tohoto automatu se pohybují od 2 do 60násobku sázky a získat je je možné za tři třešně, 3 hvězdy, 3 zvony, melouny, bary, švestky a jiné ovoce.

Symboly

Výherní automat Kajot Poker obsahuje řadu symbolů, které tvoří výherní kombinace na základně několika faktorů, mezi které patří hodnota sázek a hodnota vsazených mincí. Mezi tyto symboly patří srdce a káry, které jsou červené barvy a piky a kříže, které jsou černé barvy. Symbol hvězdy má modrou barvu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti